Editörlerimizin ortak olarak kullandığı e-posta adreslerimizden birine (duzeltim@gmail.com veya editor@duzelti.net) çalışmanızın bir bölümünü göndermenizle birlikte metninizi inceleme süreci başlamış oluyor. (Metin hakkında bir fikir sahibi olabilmemiz için bir sayfa göndermeniz önerilir) Metninizin ilgili bölümü incelendikten ve metin üzerinde örnek bir çalışma yapıldıktan sonra süre ve fiyat belirlenerek size bilgi verilir. 

Çalışmanın tamamlanma zamanı, fiyat ve çalışma biçimimiz konusunda mutabakata vardıktan sonra metniniz üzerinde çalışmaya başlıyoruz.

Metin, titizlikte yapılmış bir çalışmadan sonra size teslim ediliyor.

Metnin üzerinde yaptığımız bütün değişiklikleri takip edebilmeniz için “değişiklikleri izle” modunda çalışıyoruz.

Fiyatlandırmamız sayfa üzerinden de karakter üzerinden de kitap üzerinden de yapılabilmektedir. Her metin üzerindeki editoryal çalışma farklı olacağından sabit bir fiyat veremiyoruz. Fiyatlarımızın makul olduğunu söyleyebiliriz.

Kesin fiyat, metinler editörlerimize ulaştığında belirlenecektir. Fiyatlar, metin üzerinde yapılacak olan editorlük çalışmasının düzeyine göre belirlenir. Yayınevlerine, edebiyat dergilerine, çeviri ofislerine, öğrencilere ve akademisyenlere özel fiyatlarımız vardır.

Düzeltilecek olan metni (en azından metin hakkında bir fikir edinmemizi olanaklı kılacak bir bölümünü) görmemiz halinde, kesin fiyatı verebiliriz. Ücretlendirme  için metinlerinizi  editor@duzelti.net ya da aşağıdaki mail adreslerinden birine göndermeniz yeter. Editörlerimiz en kısa sürede size bilgi için geri döneceklerdir.

Ödemeler EFT, Havale ve PTT üzerinden yapılabilmektedir.

Fatura adresinizi belirtmeniz şartıyla her çalışma için fatura kesilir.

Bu web sitesi Zuzu Kitap‘a bağlı editörler tarafından yönetilmektedir. Ayrıca kitaplarınızın yayımlanması için bilgi@zuzukitap.com adresine yazabilirsiniz.

editor@duzelti.net

duzeltim@gmail.com

0543 532 96 28

profesyonel redaksiyon işleri

editörlük, redaksiyon, düzelti, metin, roman, zuzu kitap,