[vc_row wrap_container=”yes” is_section=”yes” remove_margin_top=”yes” remove_margin_bottom=”yes” remove_padding_bottom=”yes”][vc_column][vc_custom_heading text=”Neler Yapıyoruz?” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” el_class=”m-b-xl”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][porto_info_box icon_type=”custom” icon_img=”471″ img_width=”100″ title=”Redaksiyon” read_more=”more” link=”url:http%3A%2F%2Fduzelti.net%2Fprofesyonel-duzelti-isleri%2F|title:Devam%C4%B1||” read_text=”Devamını Oku” pos=”left” icon_animation=”fadeInUp” el_class=”m-b-lg”]Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin  yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz. Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.[/porto_info_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][porto_info_box icon_type=”custom” icon_img=”473″ img_width=”100″ title=”Akademik Metinler” read_more=”more” link=”url:http%3A%2F%2Fduzelti.net%2Fprofesyonel-duzelti-isleri%2F|title:Devam%C4%B1||” read_text=”Devamını Oku” pos=”left” icon_animation=”fadeInUp” el_class=”m-b-lg”]Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği açısından elden geçirilmesi, hem anlatım zenginliği  ve metnin olanaklarını geliştirme açısından düzenlenmesi, hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından incelenmesi, düzeltilmesi ve sunuma hazır hale getirilmesi bizim işimiz.t.[/porto_info_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][porto_info_box icon_type=”custom” icon_img=”472″ img_width=”100″ title=”Yayıncılık” read_more=”more” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.zuzukitap.com|title:View%20More|target:%20_blank|” read_text=”Devamını Oku” pos=”left” icon_animation=”fadeInUp” el_class=”m-b-lg”]Roman, öykü, şiir, deneme, akademik kitaplar, inceleme araştırma, biyografi ve diğer yazın türlerinden kitapların yayıma hazır hale getirilmesi ve yayımlanması için hizmet vermekteyiz. ISBN ve bandrol alma, kitabın yayımlanması için gerekli başvuruları yapma ve kitabı yayımlama hizmetlerimiz için bize ulaşın.[/porto_info_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row wrap_container=”yes” is_section=”yes” section_skin=”parallax” remove_margin_top=”yes” remove_margin_bottom=”yes”][vc_column width=”1/4″][vc_single_image source=”external_link” el_class=”m-b-md” custom_src=”http://sw-themes.com/porto_dummy/wp-content/uploads/images/our-office-4.jpg”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_custom_heading text=”Zuzu Kitap” use_theme_fonts=”yes” el_class=”m-b-md”][vc_custom_heading text=”Profesyonel redaksiyon, düzelti, editörlük ve yayıncılık hizmetleri.
Metinlerinizin yayımlanmaya uygun hale getirilmesi ve yayımlanmasını mı istiyorsunuz? Bunun için bize ulaşmanız yeterli. duzeltim@gmail.com” font_container=”tag:p|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” el_class=”lead”][vc_column_text]Her tür yazılı metnin Türkçe yazım kurallarına uygun bir hale getirilmesi ve yayımlanması için hizmet vermekteyiz.

Yazar, şair ve edebiyatçılardan oluşan editörlerimiz yazın, edebiyat ve yayımcılık dünyasında yetişmiş, dil bilinci gelişkin profesyonellerden oluşmaktadır.

Redaksiyon, düzeltme ve editörlük hizmetlerimizi kaliteden, özenden ve güvenden asla taviz vermeden sunuyoruz.

Yazarlar, şairler, edebiyata ilgi duyanlar, anı, öykü, şiir, roman, hatıra ve değişik mesleki konularda yazı yazanlar; ödev ve tez hazırlayan öğrenciler ve öğretim görevlileri, değişik iş kollarında yazışmalar yapan kişi ve kurumlar hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Bize metinlerinizi gönderin, size uygun fiyatlarla, hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde metinlerinizi yayımlanmaya hazır hale getirelim.

Metinlerinizi büyük bir güven içinde bize ulaştırabilirsiniz. Editörlerimiz dışında hiçbir şekilde 3.kişilere gösterilmeyecek, işlemler bittikten sonra metnin sahibinin izni ve onayıyla arşivimizden silinecektir.

 

Bize Ulaşın, işlerinizi kolaylaştıralım.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]