Her tür yazılı metnin Türkçe yazım kurallarına uygun bir hale getirilmesi için hizmet vermekteyiz.

Yazar, şair ve edebiyatçılardan oluşan editörlerimiz yazın, edebiyat ve yayımcılık dünyasında yetişmiş, dil bilinci gelişkin profesyonellerden oluşmaktadır.

Redaksiyon, düzeltme ve editörlük hizmetlerimizi kaliteden, özenden ve güvenden asla taviz vermeden sunuyoruz.

Yazarlar, şairler, edebiyata ilgi duyanlar, anı, öykü, şiir, roman, hatıra ve değişik mesleki konularda yazı yazanlar; ödev ve tez hazırlayan öğrenciler ve öğretim görevlileri, değişik iş kollarında yazışmalar yapan kişi ve kurumlar hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Bize metinlerinizi gönderin, size uygun fiyatlarla, hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde metinlerinizi yayımlanmaya hazır hale getirelim.

Metinlerinizi büyük bir güven içinde bize ulaştırabilirsiniz. Editörlerimiz dışında hiçbir şekilde 3.kişilere gösterilmeyecek, işlemler bittikten sonra metnin sahibinin izni ve onayıyla arşivimizden silinecektir.

 

Bize Ulaşın, işlerinizi kolaylaştıralım.

[pullquote align=”left”]Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin  yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz.[/pullquote]