Edebiyat, büyülü bir yolculuktur. Bu yolculukta yalnız kalmak yerine profesyonel destek almak, yazdıklarınızı usta gözlerin ilgisine açmak, kaleminizi güçlendirecek ve size içgörü kazandıracak katkılara açık olmak edebiyat dünyasına güçlü bir giriş yapmanızı sağlayacaktır.

Biz, tamamı yazar, şair ve editörlerden oluşan ekibimizle roman, öykü, anı, şiir ve mesleki kitaplarınızı yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz ve yayınevleriyle bağ kurmanızı sağlıyoruz.

Yayınevlerinin editörleri  kitap yazan bir çok insanın eserlerini inceleme fırsatı bulamıyor. Bu nedenle yazmaya büyük bir hevesi olan, düşsel bir yolculuk olan edebiyata gönül veren ve bu tutkuyla yazan bir çok insan eserlerini nasıl değerlendireceğini bilmiyor. Biz bir tür yazar danışmanlığı yapıyoruz. Yazarların, yazar adaylarının edebiyat sahnesine girmesi için biz bir köprü rolü oynuyoruz ve bu çabamızın da edebiyat dünyamıza bir çok değer katacağına inanıyoruz.

Siz de çekmecelerde beklettiğiniz, kimselere gösteremediğiniz, henüz gün yüzüne çıkarmaya cesaret edemediğiniz eserlerinizi bize gönderin, birlikte edebiyat yolculuğuna çıkalım ve hayatınıza edebiyatın büyülü ışığı düşsün.

edebiyat danışmanlığı, edebi metin analizi

edebiyat danışmanlığı, edebi metin analizi