Profesyonel Düzelti İşleri

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin  yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz.

Web sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, reklam metinlerinizin hazırlanması da çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.

Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği açısından elden geçirilmesi, hem anlatım zenginliği  ve metnin olanaklarını geliştirme açısından düzenlenmesi, hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından incelenmesi, düzeltilmesi ve sunuma hazır hale getirilmesi bizim işimiz.

Düzelti, profesyonel bir çalışmadır. Dil bilinci gelişmiş insanların yapabileceği bu çalışma, sadece bir teknik düzeltme/düzenleme işi değildir. Dilin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazı stilini bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisi de gerektirir.

Metinlerinizin redaksiyon işleri için bize ulaşın.

duzeltim@gmail.com

 

0543 532 96 28

home-2-3

Düzelti

Düzelti, profesyonel bir çalışmadır. Dil bilinci gelişmiş insanların yapabileceği bu çalışma, zannedildiği gibi basitçe bir teknik düzeltme/ düzenleme işi değildir. Dilin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazı stilini bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisi de gerektirir. Bize ulaşın.

home-2-3

Editoryal Destek

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, dergi yazıları, makale, söyleşi, anı, öykü ve her türlü basılı metninizin düzenlenmesi ve yazım kurallarına uygun hale getirilmesi için profesyonel editoryal destek sunuyoruz. İnternet sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, yazışmalarınız ve reklam metinlerinizin hazırlanması için bize ulaşın.

home-2-2

Akademik

Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği, hem anlatım zenginliği  ve metnin olanaklarını değerlendirme hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından  sunuma hazır hale getirilmesi için bize ulaşın

Çalışma Alanlarımız

 • Tashih
  Tashih

  Doğru, hızlı, hatasız ve özenli tashih çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlarımızla öğrencilerin yazarların, şairlerin ve edebiyatçıların çalışmalarını destekliyoruz.


  Redaksiyon
  Düzelti

  Bireysel ve kurumsal metinleriniz, her türlü yazışma ve bilgilendirme yazılarınız, reklam metinleri, web sayfalarınızın içerikleri ve edebi metinleriniz için profesyonel redaksiyon hizmetleri veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Düzelti, Redaksiyon, Editörlük

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz.

Web sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, reklam metinlerinizin hazırlanması da çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.

Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği açısından elden geçirilmesi, hem anlatım zenginliği ve metnin olanaklarını geliştirme açısından düzenlenmesi, hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından incelenmesi, düzeltilmesi ve sunuma hazır hale getirilmesi bizim işimiz.

Düzelti, profesyonel bir çalışmadır. Dil bilinci gelişmiş insanların yapabileceği bu çalışma, sadece bir teknik düzeltme/düzenleme işi değildir. Dilin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazı stilini bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisi de gerektirir.

Metinlerinizin redaksiyon işleri için bize ulaşın.

editor@duzelti.net

0543 532 96 28

bilgi@duzelti.net

Tashih

Arapça kökenli bir sözcük olan Tashih‘in Türkçe karşılığı düzelti ya da redaksiyon‘dur.
Bir metnin yazım kurallarına uygun yazılmasını, metnin baskı öncesi hazırlanmasını ve editörlerin sıkı okumalarıyla gerekli düzeltmelerin yapılmasını Tashih olarak adlandırıyoruz. Bizim “düzeltmen” ya da “redaktör” dediğimiz bu işi yapan kişilere eskiden musahhih denirdi.
Doğru, hızlı, hatasız ve özenli tashih çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.
Uygun fiyatlarımızla akademisyenlerin, öğrencilerin, yazarların, şairlerin ve edebiyatçıların çalışmalarını destekliyoruz.
0543 532 96 28
tunayceviri@gmail.com
redaksiyoneditor@gmail.com

Metin Yazarlığı

İhtiyaç duyduğunuz her konuda metinler hazırlıyoruz. Web sayfalarınız, yazışmalarınız, reklamlarınız, gazete, dergi vb.yayınlar için özel yazılmış yazılar, mesleki ve teknik metinler, faaliyet raporları ve çeşitli konulardaki yazımsal işleriniz için hizmetinizdeyiz. Kişisel, kurumsal ve teknik metinleriniz için bize ulaşın.

Web Sitesi Editörlüğü

Kişisel ve kurumsel web sayfalarınıza dilediğiniz konuda yazılar hazırlıyoruz. Siz bize konu verin, biz tamamen özgün ve sitenizin amaçlarına uygun, google dostu metinler hazırlayalım. Dilerseniz her şey içinde web sayfaları da hazırlayabiliriz. Bize sadece isim ve genel bilgilerinizi verin, gerisini biz halledelim ve kısa sürede internetteki yerinizi sağlamlaştıralım.

Web Tasarım İşleri

Artık web sayfası sahibi olmak için karmaşık prosedürler ve içinden çıkılmaz karmaşık durumlar yaşamanıza gerek yok. İşleri sizin için kolaylaştırıyoruz. Bize nasıl bir site kurmak istediğinizi söyleyin biz en kısa zamanda sitenizi kurup yayımlayalım.
Bir web sitesi kurmak için bir servet harcamayın. Sizin için internette güvenli bir yer açmak için çalışıyoruz.
Web siteniz yok mu?
Nelere ihtiyacınız var?
Ne kadar maliyet?
Kandırılmamak için ne yapmalıyım?
Bilginiz yok mu?
Biz bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahibiz.
Önce amaçlarınızı temsil eden, ihtiyaç duyduğunuz alan adını alıyoruz.
Sonra sınırsız trafiğe, sınırsız sayfaya ve alan adınız uzantılı (örn. info@alanadiniz.com) sınırsız e-posta hesabına sahip olacağınız sunucuda (hosting) barındırıyoruz.
3 saat içinde web sayfanız hazır hale geliyor.
-Size elimizdeki temalardan dilediğinizi seçme fırsatı veriyoruz ve tamamen size özel içerikle sitenizi kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bunlar için fazladan ödeme yapmanıza gerek yok.
– En önemlisi de sitenizi google, yahoo, yandex vb. arama motorlarında görünür hale getiriyoruz, dileyen müşterilerimize google adsense reklamları için de yardımcı oluyoruz.
-Ayrıca logonuz yoksa size özel logo tasarımını ücretsiz olarak yapıyoruz.
Sınırsız Hosting (Web Alanı)
Sınırsız Trafik
Domain (Alan Adı)
Sınırsız E-Posta Hesabı
Kolay ve Kullanışlı Web Site Yönetim Sistemi
Biz size bir kurulum sihirbazı ve kafa karıştıran, kendi tasarımını kendin yap ürünü sunmuyoruz. Sizin sitenizi biz YAPIYORUZ. Gerekirse logo tasarımınızı yapıyoruz. Ürün girişlerinizi ve sizin de ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi nasıl gireceğiniz, değiştireceğiniz konusunda eğitimi veriyoruz. Site tasarımınızdan sıkıldığınızda veya bir değişiklik yapılması gerektiğinde nasıl müdahale edebileceğiniz konusunda eğitim veriyoruz.
Yapmak istediklerinizde destek isterseniz, ister sizin yerinize biz yapıyoruz isterseniz size online destek vererek beraber yapıyoruz.
İnternette bulunabilme ayarlarınızı, eğitimini vererek yapıyoruz.
Size sayfa, içerik ve trafik sınırı getirmiyoruz

Edebiyat Danışmanlığı

Edebiyat, büyülü bir yolculuktur. Bu yolculukta yalnız kalmak yerine profesyonel destek almak, yazdıklarınızı usta gözlerin ilgisine açmak, kaleminizi güçlendirecek ve size içgörü kazandıracak katkılara açık olmak edebiyat dünyasına güçlü bir giriş yapmanızı sağlayacaktır. Biz, tamamı yazar, şair ve editörlerden oluşan ekibimizle roman, öykü, anı, şiir ve mesleki kitaplarınızı yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz ve yayınevleriyle bağ kurmanızı sağlıyoruz.

Edebiyat Danışmanlığı

www.edebiyatdanismanligi.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]