Redaksiyon ve Editörlük Hizmetleri

2 Aralık 2019 editor
Yazılarınızı yayımlanmaya uygun hale getirmek için iyi bir redaksiyon çalışması şart.
Redaksiyon çalışması metinlerinizdeki çapakları temizlerken size yazdıklarınıza dair bir içgörü de kazandırır.
Yazılarınıza dışarıdan bakan bir gözün, metinlerinizde ıskaladığınız şeyleri ve yazmaya dair kusurlarınızı işaret etmesi, oldukça öğretici bir süreçtir.
İnsanlar yazarken kendi metinlerine karşı bir tür körlük geliştirirler. En ciddi kusurlarınız bile size mükemmel gözükebilir. Ancak ikinci bir gözün size metinlerinizdeki kusurları işaret etmesi, sizin de kendi metinlerinize karşı daha detaycı bir bakışla bakmanızı sağlayabilir.
Biz redaksiyon işini teknik bir çalışma olarak görmüyoruz. Öyle de değil zaten. Öyle olsa metinlerdeki kaba hataları word-office gibi yazı yazma programları zaten görüp düzeltmemizi sağlıyor. Ama bir metnin içindeki mantık hatalarını, anlatım bozukluklarını, metin içi tutarlılığı bozan yapısal sorunları ancak dile ve yazıya hâkim uzmanlar görebilir ve düzeltebilir.
Bu nedenle biz metinleriniz için teknik bir çalışma değil, derinlemesine bir editörlük çalışması vaat ediyoruz.
Bütün çalışmalarımızı “Değişiklikleri İzle” modunda yaptığımız için metindeki en küçük bir müdahalemizi bile görebilirsiniz.
Fiyatlarımızı da makul tutuyoruz.
Bize metinlerinizden örnek bir sayfa gönderirseniz biz de örnek bir çalışma yaparak hem fiyatlandırmayı hem de süreyi tespit edebiliriz.
Eğer fiyat ve sürede anlaşabilirsek hemen başlıyoruz.
İyi redaksiyon olmadan metinleriniz bitmiş sayılmaz!
eposta adresimiz:
, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir