KİTAPLARINIZI YAYINLIYORUZ

Roman, öykü, deneme, biyografi, araştırma-inceleme ve şiir kitaplarınızı yayımlıyoruz. Bilgi için duzeltim@gmail.com mail adresine yazın ya da 0543 532 9628 nolu telefondan bize ulaşın.

0543 532 96 28

duzeltim@gmail.com

 

Roman, öykü, deneme, biyografi, araştırma-inceleme ve şiir kitaplarınızı yayımlıyoruz. Bilgi için duzeltim@gmail.com mail adresine yazın ya da 0543 532 9628 nolu telefondan bize ulaşın.

Profesyonel Düzelti İşleri

Düzelti, Redaksiyon, Editörlük

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz.

Web sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, reklam metinlerinizin hazırlanması da çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.

Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği açısından elden geçirilmesi, hem anlatım zenginliği ve metnin olanaklarını geliştirme açısından düzenlenmesi, hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından incelenmesi, düzeltilmesi ve sunuma hazır hale getirilmesi bizim işimiz.

Düzelti, profesyonel bir çalışmadır. Dil bilinci gelişmiş insanların yapabileceği bu çalışma, sadece bir teknik düzeltme/düzenleme işi değildir. Dilin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazı stilini bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisi de gerektirir.

Metinlerinizin redaksiyon işleri için bize ulaşın.

editor@duzelti.net

0543 532 96 28

duzeltim@gmail.com

Hizmetlerimiz


 

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bize ulaşın! 0543 532 96 28 – 0506 101 30 16- editor@duzelti.net

BİZE ULAŞIN

Düzelti

Düzelti, profesyonel bir çalışmadır. Dil bilinci gelişmiş insanların yapabileceği bu çalışma, zannedildiği gibi basitçe bir teknik düzeltme/ düzenleme işi değildir. Dilin ustaca kullanımının yanı sıra, metnin bütünlüğünü koruyan, yazarın üslubunu ve yazı stilini bozmadan gerekli müdahalelerde bulunabilme becerisi de gerektirir. Bize ulaşın.

tashih,düzelti, redaksiyon

Editoryal Destek

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, dergi yazıları, makale, söyleşi, anı, öykü ve her türlü basılı metninizin düzenlenmesi ve yazım kurallarına uygun hale getirilmesi için profesyonel editoryal destek sunuyoruz. İnternet sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, yazışmalarınız ve reklam metinlerinizin hazırlanması için bize ulaşın.

editörlük, redaksiyon

Akademik

Büyük emek ve çabaların ürünü olan akademik metinlerin, yüksek lisans ve doktora tezlerinin düzelti ve redaksiyon işlemleri de en az yazımı kadar önemlidir. Bu metinlerin hem yazım kuralları ve yazım tekniği, hem anlatım zenginliği  ve metnin olanaklarını değerlendirme hem de metnin konu bütünlüğü ve tutarlılığı açısından  sunuma hazır hale getirilmesi için bize ulaşın

akademik metinlerin redaksiyonu

[contact-form-7 id=”3029″ title=”İLETİŞİM FORMU”]